0

LINHAI ATV M570L EPS-ROOLIVÕIM T3b

Kaubamärk:
Tootekood:
LINHAI-M570L-EPS-E4
Saadavus:
Tellitav kuni 1 kuu
Mootor:
4-taktiline SOHC, 1-silindriline
Töömaht (cm3):
499
Gabariidid L*W*H (mm):
2365*1199*1378
Teljevahe (mm):
1490
Istme Kõrgus (mm):
900
Istekohtade arv:
2
Põhja kõrgus (mm):
249
Kaal (kg):
384
Kütusesüsteem:
DELPHI sissepritse
Max. kiirus (km/h):
70
Mootori käivitamine:
Elektriline ECU
Esi- ja tagapidurid:
E: 2*Ketas, T: 2*Ketas
Kütusepaagi maht (l):
14,5
Käigukast:
L-aeglane, H-kiire, N-neutraal, R-tagurpidi, P-Parkimine (Mootorpidurduse variaator/käigukast CVT -CVTech, Kanada toodang)
Rehvi mõõt:
E: 25*8-12 Kergalumiinium; T: 25*10-12 Kergalumiinium
Ülekanne:
Kardaan 2WD/4WD elektriliselt lülitatav, Diferentsiaalilukusti koos OVERRIDE süsteemiga
Vedrustus:
E: Sõltumatu MacPherson tüüpi; T: Topelt A-arm sõltumatu astmeliselt reguleeritav

Tarbe- / vabaaja ATV, pikk teljevahe, T3b, vedelikjahutusega silinder 499,5 cm3, CVTech automaatkäigukast, L / H / N / R / P 2x4 / 4x4 koos esimese diferentsiaalilukuga, EPS roolivõimendi, esivedrustus McPherson, taga: sõltumatud IRS topelt-A-käed, 4x hüdrauliline ketaspidur, eesmine kaitseraud, terasest tagahoidik, haakeseade, 3000lbs vints puldiga, LED-päevasõidutuled, LED-indikaatorid, topeltprojektorituled, alumiiniumveljed

 

Veelgi võimsam mootor

Uus ühesilindriline sissepritsega mootor on suurendanud võimsust ja rohkem kui piisavalt jõudu raskeks tööks ja kiireks kiirendamiseks. Kaasaegne kütuse sissepritsimine toob kaasa madala tarbimise ja madalad heitkogused. Jõuülekande tagab Kanada juhtiva tootja CVTech usaldusväärne automaatkäigukast, mis on varustatud ka parkimisasendiga P.

Roolivõim
Elektriline roolivõimendi muudab sõidu lihtsamaks ja aitab kaasa sõidumugavusele. Seetõttu nõuab juhtimine ainult vähest kiirust või paigal seistes vaid vähest pingutust ning isegi pikk sõit või päevane töö ei väsita teid. Roolivõimendi mitte ainult ei rahusta sõitu ning parandab juhitavust ja sõidumugavust, vaid toimib ka juhtraua amortisaatorina, kui esiratas põrkab vastu kivi, auku või kännu, suurema osa energiast neelab roolivõimendi ja roolivõimendi. löök ei löö rooli käest välja.


4x4 vedu
Töökindel elektriliselt lülitatav 2x4/4x4 vedu koos eesmise diferentsiaali lukustiga tagab suurima võimaliku veojõu mis tahes maastikul. Vaid lihtsa nupuvajutusega kandub mootori võimsus kõigile ratastele just siis, kui vajate maksimaalset veojõudu. Rasketel töödel, järskudel tõusudel ja raskete koormate veol on lisaks Teile abiks tõhusalt toimiv reduktor.

Esidiferentsiaali lukusti

Lihtsalt juhitav esidiferentsiaali elektriline lukusti aitab Teil edasi pääseda raskel, liigendatud või libedal maastikul, kui rattad hakkavad tühjalt pöörlema. Neljarattaveo (4x4) rakendamisel hakkavad lukusti sisselülitamise järel esirattad pöörlema ühesuguse kiirusega, mootori veojõud kandub mõlemale esi- ja tagarattale ning see võimaldab Teil kindlalt ületada mis tahes takistuse ja välja pääseda keerulisest kohast. Piisab vaid hetkeks peatumisest ja diferentsiaali lukusti juhtnupu vajutamisest.

 

Pikendatud raam
Suurepärane maastiku läbimisvõime ning eeskujulik stabiilsus kurvides ja kiirel sõidul. Lai šassii koos jäiga raami ja madala raskuskeskmega tagab sõiduki mugava juhtimise ja lihtsa valitsemise. Kõigi rataste sõltumatu ja suurekäiguline vedrustus vaimustab Teid iga kord, kui alistate maastikku, kuhu Te varem sõita ei riskinud. Tõhus neljakettaline pidurisüsteem üllatab Teid pidurdusjõuga, kui Teil tuleb sõiduk peatada suurelt kiiruselt või raske koormaga.

LED valgustus
Atraktiivne LED valgustus rõhutab mudeli M570iL kaasaegset kujundust. LED päevatuled täiendavad efektselt võimsate, kahekordsete läätsedega varustatud prožektor-esilaternate agressiivset välimust ning koos LED-suunatuledega annavad need Linhai M570-le täiusliku ja omapärase välimuse. Sama töökindlaid kaasaegseid LED-valgusteid koos läbipaistva optikaga on kasutatud ka 16 dioodiga tagatuledes ja tagumistes suunatuledes, kus need tagavad suurendatud valgusjõuga kõrgetasemelise passiivse ohutuse.

Panipaigad
Väljasõidul või igapäevatöös on Teie käsutuses ruumikad panipaigad sõiduki esi- ja tagaosas. Mõlemad panipaigad on lihtsalt ligipääsetavad, kui avate plastkatted esikapotil ja istme taga. Teie asjad on alati käepärast ja valmis kasutamiseks, millal iganes neid vajate.

Uus displei

Digitaalne LCD-ekraan on täielikult ümber kujundatud, et kuvada teavet loetavamalt ja selgemalt ning see sisaldab kõiki olulisi andmeid: spidomeeter, tahhomeeter, läbisõidunäidik, 2x4 / 4x4 ajami näidik, jahutusvedeliku termomeeter ja digitaalne kütusenäidik. Eraldi indikaatorid näitavad sisse lülitatud käiku, tagurpidi, neutraali, parkimisasendi, madalat õlitaset, kõrget, suunatule ja ohutulede sisselülitamist; mootori hoiatustuli ei puudu ka sealt.

Tippvarustus
Vaatamata enam kui soodsale hinnale võib Linhai M570 EFI 4x4 kiidelda rikkaliku varustusega. Lisaks eesmise diferentsiaali lukustiga varustatud elektriliselt juhitavale 2x4/4x4 ajamile kuuluvad sinna massiivne esimene kaitseraam, tagumine pakiraam, erikujundusega 12`alumiiniumveljed koos firmarehvidega, töökindel kaugjuhitav elektriline vints tõmbejõuga 1360 kg, haakeseade, õõtshoobade kaitsed, erikujundusega tahavaatepeeglid, LED päevatuled, LED suuna- ja tagatuled, kahekordsed prožektor-esilaternad, USB pistikupesa, 12 V pistikupesa ning akustiline suunatulede signaal.

ATV OSTUL LUMESAHK SHARK 450 EUR ! ( TAVAHIND 600eur ) 

Hind:
5920.00 € 6090.00 €
-3%
Sulge
Järelmaksu kalkulaator
Eur
Eur
Kuud
Sinu kuumakse
Krediidi kulukuse määr %
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Taotle järelmaksu
Arvuta järelmaks
Kogus:
« Tagasi nimekirja
+372 6773030 Intermoto-Estonia Youtube
   ...