0

Linhai-Yamaha ATV M570L-PIKK KERE, EPS-ROOLIVÕIM EFi 4x4 Euro5 L7e

Kaubamärk:
Tootekood:
LH570L-EPS L7e
Saadavus:
Tellitav kuni 14 päeva
Mootor:
4-taktiline, 1-silindriline, vedelikjahutusega SOHC(LH188MR) Delphi sissepritse
Mootori võimsus (kw/rpm):
24kw/7000 L7e
Max.Pöördemoment (Nm/min):
38.8N.m/5500(r/min)
Töömaht (cm3):
493
Gabariidid L*W*H (mm):
2365*1199*1378
Teljevahe (mm):
1490
Istekohtade arv:
2
Põhja kõrgus (mm):
253
Kaal (kg):
382
Kütusesüsteem:
DELPHI sissepritse
Max. kiirus (km/h):
70
Mootori käivitamine:
Elektriline TCI
Esi- ja tagapidurid:
E: 2*Ketas, T: 2*Ketas
Kütusepaagi maht (l):
14,5
Käigukast:
L-aeglane, H-kiire, N-neutraal, R-tagurpidi (Mootorpidurduse variaator/käigukast CVT -CVTech, Kanada toodang)
Rehvi mõõt:
E:25*8-12 Kergalumiinium; T:25*10-12 Kergalumiinium
Ülekanne:
Kardaan 2WD/4WD elektriliselt lülitatav, 2*Diferentsiaalilukusti koos OVERRIDE süsteemiga
Vedrustus:
E: Sõltumatu MacPherson tüüpi; T: Topelt A-arm sõltumatu astmeliselt reguleeritav

End juba tõestanud Linhai 570L 4x4 üsna kõrgele seatud latti kergitab veelgi kõrgemale mudel 570L 4x4. „Kiskjanäoga“ 570L 4x4 saab seega uueks, kõigi aegade parimaks töö- ja puhkeaja Linhai´ks ja nihutab taas oma klassi neljarattaliste maastikusõidukite standardeid kõrgemale tasemele. Kaasaegne agressiivne disain, hea hinna ja kvaliteedi suhe, kõrge tarbimisväärtus, eeskujulik juhitavus ja suurepärane praktilisus teevad mudelist 570L keskklassi uue lemmiku. Ja see pole mitte kõik. Tänu oma pikendatud raamile, ruumikale istumisalusele, saab Linhai 570L-ga kaasreisija veelgi vabamalt kaasas sõita. Linhai 570L lähtub eelmiste mudelite äraproovitud, sõltumatu vedrustuse ja töökindla ühesilindrilise mootoriga tehnilisest lahendusest, kuid näiteks küttesegu ettevalmistamise eest hoolitseb nüüd kaasaegne DELPHI sissepritseseade. Lisaks väiksemale kütusekulule ja selle puhtamale põletamisele kindlustab EFI süsteem ka kindla ja probleemideta ilma õhuklapita käivituse igal temperatuuril ning mootori optimaalse võimsuse kõigil kõrgustel merepinnast.

 

Miks peaks valima LINHAI-YAMAHA atv!

 

1.LINHAI on asutatud 1956 aastal ja on Hiina aktsiaturul registreeritud,riigiomanduses olev ettevõte.
MOTO AS on loodud 1990 aastal tollase kauplus MOTO baasil.Seega võime öelda,et oleme vanim motokaupu müüv ettevõte Eestis,olles pidevalt tegutsenud 1946 aastast.
Ülaltoodu näitab mõlema ettevõtte tugevust ja jätkusuutlikkust.
2.LINHAI ATV-d / UTV-d on loodud koostöös Jaapani firma YAMAHA konstruktoritega.See kindlustab kõrge kvaliteedi ja pika kasutusaja.
3.LINHAI kõrgekvaliteedilistel toodetel on konkurentsitult parimad hinnad.

4.Kõikidel Linhai mudelitel on 2 aastane tehase garantii. 

 

EFI Mootor

Töökindlal vedelikjahutusega ühesilindrilisel SOHC mootoril on piisavalt jõudu nii raskeks tööks kui ka heaks kiirenduseks. Küttesegu valmistab ette kaasaegne DELPHI sissepritseseade. Lisaks väiksemale kütusekulule ja kütte puhtamale põletamisele tagab sissepritse probleemideta käivitamise, ilma et tekiks vajadust õhuklapi järele ning kindlustab mootori optimaalse võimsuse ka kõrgmägedes. Mootori veojõud kantakse ratastele üle juhtivalt Kanada firmalt CVTech pärineva lihtsa kahekäigulise automaatkäigukasti vahendusel, milles on võimas reduktor, vaba- ja tagurpidikäik. Künklikul maastikul hindate ka efektiivset mootoriga pidurdamist.

 

Eesmise diferentsiaali lukusti
Lihtsalt juhitav eesmise diferentsiaali elektriline lukusti aitab Teil edasi pääseda raskel, liigendatud või libedal maastikul, kui esirattad hakkavad tühjalt pöörlema. Neljarattaveo (4x4) rakendamisel hakkavad lukusti sisselülitamise järel mõlemad esirattad pöörlema ühesuguse kiirusega, mootori veojõud kandub mõlemale esi- ja tagarattale ning see võimaldab Teil kindlalt ületada mis tahes takistuse ja välja pääseda keerulisest kohast. Piisab vaid hetkeks peatumisest ja diferentsiaali lukusti juhtnupu vajutamisest.

 

4x4 vedu
Töökindel elektriliselt lülitatav 2x4/4x4 vedu koos eesmise diferentsiaali lukustiga tagab suurima võimaliku veojõu mis tahes maastikul. Vaid lihtsa nupuvajutusega kandub mootori võimsus kõigile ratastele just siis, kui vajate maksimaalset veojõudu. Rasketel töödel, järskudel tõusudel ja raskete koormate veol on lisaks Teile abiks tõhusalt toimiv reduktor.

 

 

 

Suurepärane šassii
Suurepärane maastiku läbimisvõime ning eeskujulik stabiilsus kurvides ja kiirel sõidul. Lai šassii koos jäiga raami ja madala raskuskeskmega tagab sõiduki mugava juhtimise ja lihtsa valitsemise. Kõigi rataste sõltumatu ja suurekäiguline vedrustus vaimustab Teid iga kord, kui alistate maastikku, kuhu Te varem sõita ei riskinud. Tõhus neljakettaline pidurisüsteem üllatab Teid pidurdusjõuga, kui Teil tuleb sõiduk peatada suurelt kiiruselt või raske koormaga. 

 

 

LED valgustus
Atraktiivne LED valgustus rõhutab mudeli M550iL kaasaegset kujundust. LED päevatuled täiendavad efektselt võimsate, kahekordsete läätsedega varustatud prožektor-esilaternate agressiivset välimust ning koos LED-suunatuledega annavad need Linhai M550-le täiusliku ja omapärase välimuse. Sama töökindlaid kaasaegseid LED-valgusteid koos läbipaistva optikaga on kasutatud ka 16 dioodiga tagatuledes ja tagumistes suunatuledes, kus need tagavad suurendatud valgusjõuga kõrgetasemelise passiivse ohutuse.

 

Panipaigad
Väljasõidul või igapäevatöös on Teie käsutuses ruumikad panipaigad sõiduki esi- ja tagaosas. Mõlemad panipaigad on lihtsalt ligipääsetavad, kui avate plastkatted esikapotil ja istme taga. Teie asjad on alati käepärast ja valmis kasutamiseks, millal iganes neid vajate. 

 

 

 

 

 

Multifunktsionaalne LCD ekraan
Valgustatud multifunktsionaalse LCD ekraaniga armatuurlaud on hästi loetav ja annab kogu olulise info, sellel on: digitaalne pöörete loendur, digitaalne kiirusemõõdik, läbisõidunäidik, mototundide loendur, sisselülitatud 2x4/4x4 ajami indikaator, jahutusvedeliku temperatuuri näidik, digitaalne kütusenäidik, vabakäigu kontroll-lamp, kaugtulede kontroll-lamp, suuna- ja ohutulede kontroll-lamp ning tagurpidikäigu kontroll-lamp.

 

 

Tippvarustus
Vaatamata enam kui soodsale hinnale võib Linhai 570 EFI 4x4 kiidelda rikkaliku varustusega. Lisaks eesmise diferentsiaali lukustiga varustatud elektriliselt juhitavale 2x4/4x4 ajamile kuuluvad sinna massiivne esimene kaitseraam, tagumine pakiraam, erikujundusega 12`alumiiniumveljed koos firmarehvidega, töökindel kaugjuhitav elektriline vints tõmbejõuga 1360 kg, haakeseade, õõtshoobade kaitsed, erikujundusega tahavaatepeeglid, LED päevatuled, LED suuna- ja tagatuled, kahekordsed prožektor-esilaternad, USB pistikupesa, 12 V pistikupesa ning akustiline suunatulede signaal.

 

(ARK) MNT-s on võimalik  L7e tänavalegaalse maastiksõidukina arvele võtta (lubatud liikluses liigelda B kategooria juhiloaga).

ATV OSTUL LUMESAHK SHARK 450 EUR ! ( TAVAHIND 600eur ) 

 

 

Hind:
5920.00 €
Sulge
Järelmaksu kalkulaator
Eur
Eur
Kuud
Sinu kuumakse
Krediidi kulukuse määr %
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Taotle järelmaksu
Arvuta järelmaks
Kogus:
« Tagasi nimekirja

Seotud tooted:

  Nimi Hind Kogus  
ARK REGISTREERIMINE 250.00 € Lisa ostukorvi
LINHAI-YAMAHA ATV M210 2X4 10" T3b 3590.00 € Lisa ostukorvi
LINHAI-YAMAHA ATV LH370PROMAX+VINTS 3000lbs+KONKS T3b 3890.00 € Lisa ostukorvi
LINHAI-YAMAHA ATV LH420 PROMAX VINTS 3000lbs+KONKS T3b 4490.00 € Lisa ostukorvi
+372 6773030 Intermoto-Estonia Youtube
   ...