0

Ettevõttest

Moto AS tegutseb 1990 aastast ja on motorollerite, mootorrataste, ATV-de nende varuosade, lisaseadmete ning lisavarustuse jae-ja hulgimüüja.

 

Aastal 1998 sai motorollerite import alguse Lätist. Nõudluse kasvades, aastal 2000 sõlmiti otsetarne leping Hiina motorollerite, mootorrataste ning ATV tehasega QINGQI. Aastate jooksul on ettevõttel koostööpartneriteks lisandunud veel vägagi mitmeid tehaseid, kelle Eurosertifikaadiga tooteid võib kohata üle Euroopa. Tänaseks on meil partneriteks 30 erinevat ettevõtet 16 erinevas riigis: Hiina, Taiwan, Korea, Pakistan, Itaalia, Saksamaa, Inglismaa, Poola, Holland, Tšehhi, Belgia, Hungari, Ukraina, Leedu, Läti ja Soome. 
Moto AS laias mudelivalikus võite leida 50-700 kubatuurilisi sõidukeid nii noortele kui ka suurtele, milledele pakume garantiid, hooldust ning kui ka vaja varuosi ja remonttöid. Samuti on saadaval ka lisavarustust.

Aastal 2011 laiendasime oma sortimenti  aiatehnika (lumepuhurid) maaletoomise ning müügiga.
Moto AS profesionaalne meeskond püüab mudelivalikutes pidevalt ajaga kaasas käia ning tarnida kliendile kõige kaasaegsemaid ning parimate hindadega tooteid.

Kõik motohuvilised olete oodatud uudistama meie tootevalikut aadressil Tondi 44, Tallinn, Sepa 21 (Sepa Keskus) Tartu, Pargi 27E, Jõhvi ning loomulikult ka meie koostööpartnerite juures.

 

INTERMOTO kauplustekett on loodud 2011 aastal Eesti turul iseseisvalt tegutsevatest, moto- ja aiakaupade tegelevatest ettevõtetest.

Meie ühine eesmärk on pakkuda klientidele võimalikult laias sortimendis tooteid, taskukohase hinnaga.

Meie valikust leiad kõik vajalikud motokaubad: varuosad, rehvid, akud, kindad, kiivrid, keemia, tarvikud, tööriistad jne. Aiakaubad: lumepuhurid, muruniidukid, trimmerid, saed, puhurid, mööbel, tööriistad jne.

Leidmaks endale lähim INTERMOTO pood on kõik liitunud ettevõtjad seadnud üles ühise kaubamärgi.

INTERMOTO on registreeritud kaubamärk aastast 2014

 

+372 6773030 Intermoto-Estonia Youtube
   ...