0

LINHAI UTV E-5S ELEKTRILINE 2X4 Eu5

Kaubamärk:
Tootekood:
LinhaiE5S
Saadavus:
Tellitav kuni 14 päeva
Mootor:
Kolme faasiline induktsioon, vask rootoriga, elektrimootor
Pinge:
60V
Mootori võimsus (kw/rpm):
9.7 kW / 1950-2100 rpm
Aku:
5x hooldevaba Varta Professional Deep Cycle AGM 12V /150Ah
Läbitav vahemaa ECONOMY reziimis:
90km* *Andmed põhinevad ühtlasel liikumisel 30 km/h ja ilma koormuseta
Läbitav vahemaa POWER reziimis:
85km* *Andmed põhinevad ühtlasel liikumisel 30 km/h ja ilma koormuseta
Laadimisaeg:
8-9 tundi
Gabariidid L*W*H (mm):
2700*1420*1870
Teljevahe (mm):
1805
Istme Kõrgus (mm):
850
Istekohtade arv:
2
Kaal (kg):
442
Kandevõime (kg):
350 (juht+kaassõitja+pagasi kaal)
Max. kiirus (km/h):
40
Esi- ja tagapidurid:
Ketaspidurid
Käigukast:
F: edaspidi, R: tagurpidi, N-neutraal / 2 sõidureziimi- ECONOMY ja POWER
Rehvi mõõt:
E: 24*8-12 (kergmetallvelgedel) T: 24*10-12 (kergmetallvelgedel)
Vedrustus:
E: Sõltumatu topel A-liiges McPherson tüüpi, õliamordid, T: Sõltumatu topelt A-liiges reguleeritavate õliamortidega
Varustus:
Kergalumiiniumveljed, tugev teraspuur koos UV kindla plastikkatusega, täisulatuses pleksiklaas, massiivne eesmine kaitseraud, külgmised kaitseuksed, käetoed reisijatele, peatoed ja peeglid.
Seadusandlus:
Lubatud tänaval liigelda B-kategooria olemasolul

Vaikne ja puhas töötamine, nullemissioon ja pikk läbisõit. Need on peamised eelised, mis annavad elektrilisele tarbemaasturile (edaspidi UTV) Linhai E-5S laialdased kasutusvõimalused – golfiväljakute, parkide ja linnade rohealade hooldamine, tööd loomaaedades ja botaanikaaedades, piiramatu liikumine ladudes, kaubahallides, tööstushoonetes ja muudes kinnistes ruumides ning kasvõi vaikne jahilkäik metsas – Linhai E-5S saab hakkama kõigega, olgu töö kuitahes raske. Seejuures pole mitte mingit müra, mingeid heitgaase ega loomade hirmutamist ja ekspluatatsioon on oluliselt odavam kui sisepõlemismootoriga UTV-l. Linhai E-5S üllatab Teid meeldivalt madalate käidukuludega: see ei tarbi bensiini, diislikütust ega gaasi, ei vaja mootoriõlide ja filtrite vahetust ning on seejuures sama töökas kui iga muu UTV. Kergelt juhitav šassii kindlustab turvalise ja stabiilse sõidu, suure kokkuklapitava veokasti saab lihtsalt muuta avaraks platvormiks. Lisaks on UTV-l varustus: juba baashinnas on pleksiklaasist tuuleklaas, plastkatus, massiivne eesmine kaitseraam, külguksed, peatoed ja atraktiivsed alumiiniumist valuveljed.

Vaikne elektrimootor

Elektrimootor on praktiliselt müratu ja ei tooda mingeid heitgaase. Seetõttu võite seda kasutada mitte ainult farmides, suvilates ja aedades, vaid ka hallides ja muudes kinnistes ruumides. Elektrimootoritel on sisepõlemismootorite ees ka muid eeliseid: sisepõlemismootor vajab nõutava võimsuse ja pöördemomendi saavutamiseks kõrgeid pöördeid, kuid elektrimootoriga on maksimaalne pöördemoment Teie käsutuses juba alates nullpööretest, mis tuleb kasuks näiteks järsust tõusust ülessõidul. Elektrimootor töötab ligi 95% kasuteguriga, sel on madalamad käidukulud ja see ei ole tundlik temperatuuri muutuste suhtes, seega ei pea Te muretsema, et mootor talvel ei käivitu.

Aku Varta Professional

UTV-d Linhai E-5S käitab üks kõige kvaliteetsemaid ja tugevamaid turul leiduvatest akudest: suure võimsusega veoaku Varta Professional Deep Cycle AGM. Tänu kõige kaasaegsemale tehnoloogiale on neil tippakudel tohutu energiavaru ja erakordselt pikk eluiga. Suurim eelis on aga nende suurepärane tsüklitaluvus. Veoakud on konstrueeritud nii, et neid ei riku pikaajaline tühjakslaadimine erinevalt tavalistest auto käivitusakudest, mida kõrge tsükliline koormus korduva laadimise ja tühjenemisega tugevasti kulutab. Akumulaator Varta Professional Deep Cycle AGM on täiesti hooldusvaba ja lekkekindel.

Vastupidav šassii

Hea läbivuse maastikul ja suurepärase stabiilsuse kindlustab kvaliteetsete rehvide, pika käiguga vedrustuse ja madala raskuskeskmega lai kergelt juhitav šassii. Kõik rattad on vedrustatud sõltumatult ja varustatud kvaliteetsete hüdrauliliste amortisaatoritega. Tagumiste amortisaatorite vedrude jäikus on reguleeritav.

Kokkuklapitav mitmeotstarbeline veokast

Mahukasse kokkuklapitavasse terasest veokasti, mõõtmetega 1350*950*280mm saate laadida kõik, mida Teil on tarvis vedada kuni 200kg. Tänu praktilisele allalastavale tagaluugile ja selle mugavale liigutamisele pneumaatiliste tugede abil on koorma laadimine imelihtne. Suuremõõtmeliste esemete veoks saab külgluugid lihtsalt eemaldada ja muuta nii veokasti avaraks platvormiks.

Käepärane juhtimine

Rool ja kõik ülejäänud juhtimisseadmed on ülevaatlikud ja paigutatud ergonoomiliselt: kõik on käeulatuses ja asuvad täpselt seal, kus Te neid intuitiivselt arvate asuvat; juhtimine on loomulikult mugav ja käepärane. See kergendab oluliselt tööd, sõidu ajal tähelepanu ei haju ja masin on Teil pidevalt kontrolli all.

Tõhusad hüdraulilised pidurid

Suure pidurdusjõuga ketaspidurid kõigil neljal rattal peatavad kindlalt ka raske koormaga sõiduki. Tänu pidurdusjõu progresseeruvale suurenemisele on pidurdamine tundlik ja ettearvatav.

 

Rikkalik põhivarustus

Juba Linhai E-5S baashinna eest saate rikkalikku varustuse. Siit ei puudu näiteks alumiiniumist valuveljed, tugev UV kiirguse kindel plastkatus, suurepinnaline pleksiklaasist esiklaas, LED esi- ja tagatuled, massiivne eesmine kaitseraam, kaitsvad külguksed, käetoed kaassõitjale, tugev terasest kokkuklapitav veokast pneumohüdrauliliste tugedega, peatoed ja tahavaatepeeglid...

Miks peaks valima LINHAI-YAMAHA ATV!

1.LINHAI on asutatud 1956 aastal ja on Hiina aktsiaturul registreeritud,riigiomanduses olev ettevõte.
MOTO AS on loodud 1990 aastal tollase kauplus MOTO baasil.Seega võime öelda,et oleme vanim motokaupu müüv ettevõte Eestis,olles pidevalt tegutsenud 1946 aastast.
Ülaltoodu näitab mõlema ettevõtte tugevust ja jätkusuutlikkust.
2.LINHAI ATV-d / UTV-d on loodud koostöös Jaapani firma YAMAHA konstruktoritega.See kindlustab kõrge kvaliteedi ja pika kasutusaja.
3.LINHAI kõrgekvaliteedilistel toodetel on konkurentsitult parimad hinnad.
4.Kõikidel Linhai mudelitel on 2 aastane tehase garantii.

Hind:
9990.00 €
Sulge
Järelmaksu kalkulaator
Eur
Eur
Kuud
Sinu kuumakse
Krediidi kulukuse määr %
Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.
Taotle järelmaksu
Arvuta järelmaks
Kogus:
« Tagasi nimekirja
+372 6773030 Intermoto-Estonia Youtube
   ...